Plants from hot climate on Farsi.

گیاهان از جا های داغ

 زمین با جا ها هستند و اینها با سه اب و هوا هستند. اب و هوا ها می دانیم و انها از اب و هوای داغ به سرما هستند. جا های سرما با هوای سرما هستند و درجه حرارتشان زیر صفر است. انجا با برف ها می توانند هستند و برف راهی جدید برای گیاهان داد. ان یک رویداد در تاریخ نبود.گیاهان سال بسیر بودند و به شرط های جا تطبیق دادند.

در باره گیاهان از تاریخ نمی خواهیم گویم زیرا ان تاریخ فقط است. گیاهان دانا هستند اما چرا انها دانا هستند؟ گیاهان در چای خوب زندگی می کنند و طبیعت گیاهان خوب پیدا کرد زیرا بهتارین گیاهان در طبیعت ماندند. در باره گیاهان حالا می گویم. گیاهان با نوعشان هستند و نوع ها توسط ها در طبیعت هستند.

چه توسط های هستند؟ پاسخ برای ان سوال در اقلیم هاست.

اقلیم ها گیاهان در زمین شکل گرفتنند. ایا انها با پاها انجا بودند؟ نه، اما اقلیم طبیعت عوذ شد. طبیعت با عوض ها بود و انها تحول ها کردند. عوض ها گیاهان بعد سال ها شکل گرفتند. انها گیاهان جدید دادند.

هر مرد رو گیاهان می تواند بیند زیرا انها بدون تاریخ برای او است. رو گیاهان هم می بینیم و انها مهم برای ما هستند. در باره کارمان خواهیم گفت و این کار با نوع گیاهان مهم است. چه در باره نوع های گیاهان خواهیم گفت؟ هیچ چیز اینجاست زیرا با گیاهان از جای داغ برای اینها هستند.

هر چیز مهم برای گیاهان است زیرا عوض می کند. می بینیم که عوض های گیاهان عوض ها در گیاه می توانند می کنند. عوض ها خوب یا بد برای گیاهان می کنند.

«گیاه ها در زمینند». این عبارت خوب است زیرا گیاهان در هر جا هستند.

گیاهان از جا های داغ با گیاهان از جا های دیگر هستند.

می خواهید بدانید که هر گیاه با جایش است و اینجا های خوب برای زندگی گیاهان هستند. کجا انها در زمین داغ است؟ گیاهان در زمین دون اب کثیر هستند. در باره انها می خواهیم گویم اما چه نوع های انجا هستند؟ نوع های خوب انجا هستند زیرا انها در تاریخ هستند.

داریم در باره تاریخ زمین ناغ می خواهیم گویم. علت در گیاهان انجاست و ایا در باره زمین سرما در کار دیگر خواهیم گفت. علت در صحبت در باره گیاهان از جا های ناهمسان است.

This article was written by Duchanin Ilya.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Веб-сайт работает на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

%d такие блоггеры, как: