Plants in the world on Farsi.

چمن در زمین

چم مهم در زمین است زیرا این گیاه اینجاست. این علت خوب است اما ان نتیجه نخواهد داد زیرا هر گیاه زار کار به ما نخواهد داد. می دانیم که هر جا با گیاه هاست و رو گیاه ها خواهیم دید. تم گیاه های خوب برای کار با انها است.

ایا هر گیاه برای غذا است؟ گیاه های خوب براه غذای حیوان ها هستند. حیوان این غذا می خورند و ااین غذا برای انها است و این غذا سلامة به انها می دهد. این غذای خوب برای مردان است؟ هر مرد و زن گیاه ها می تواند خورد و گیاه ها غذا برای مردان هستند. دارید سوال می کنید «چه گیاهی برای ماست؟»

در باره گیاه ها می خواهیم گویم. علت برای صحبت در کار با غذای حیوانات و مردان است. این علت مهم است زیرا هر گیاه برای ما یا انها نمی کنند. نوع های بد در زمین هستند. نوع های بد تفاوت ار نوع های خوب ندارند و مرد انها را نمی بیند.

هر گیاه خوب است اما کیاه های بد اذیة به مرد می توانند دهند.

در باره گیاه ها خواهیم گفت زیرا هر گیاه جا در طبیعت دارد. جا های گیاه ها برای شما خواهند داد اما جا ها برای احالة گیاه ها نخواهیم گفت.

علت برای ابده ها اینجا نیست زیرا داریم در باره گیاه ها می گویم. این داستان مهم اینجاست. در باره گیاه های خوب و بد خواهیم گفت. علت برای این ازار در کار با گیاه ها است.

 طبیعت داستانمان است و علت در کار با گیاهان است. گیاهان مهم برای طبیعت هستند زیرا از یک بخشی طبیعت. جان بخشی برای گیاهان در ان بود و دارد انها رو جا در ان هستند.

در باره گیاهان می خواهیم گویم و این میل خوب برای دیدبانی گیاهان است و کار با انها استفادة ها برای ما خواهد داد.

چه گیاه های از جای خوب برای انها هستند؟ چه جا های با گیاه ها هستند؟ پاسخ برای سوال اول و دوم است. این پاسخ یک است و ان برای دو سوال است. هر گیاه استفادة ها برای نفسشان پیدا می کنند زیرا طبیعت به انها کمک می کند. ان گیاهان انتخاب کرد و انخا بهتارین بود. ان پشتوان برای بهتارین گیاه ها بود.  کلام طویل در باره گیاهان است و کار با انها خواهیم پیدا کرد. علت برای این کلام در کارمان است اما چه جا های خواهیم پیدا کرد؟پاسخ برای ان سوال خواهیم پیدا کرد.

Also, you can listen video on this theme on YouTube.

This article was written and was sounded by Duchanin Ilya.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Веб-сайт работает на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

%d такие блоггеры, как: