Persian Empire. Preface

در باره زمین ایرانی در وقت قدمی خواهیم گفت زیرا ان مهمی در تاریخ بود. پادشاهان در ان کشور قدمی با قدرت بودند و ان دست قدرتقدرت بسیار بزرگ بود. در باره تاریخ ایرانی خواهیم گفت و شما رویداد ها خواهید پیدا کرد. انها مثل داستان می توانند هستند اما در باره انها مانند رویداد ها خواهیم گفت زیرا تاریخ در کشور درست کردند. ایران کشور قدمی است و اگر در باره ان می خواید بدانید، واقعه ها انجا کشف خواهید کرد. می دانیم که تاریخی در ایران در وقت قدمی شروع کرد و مردان انجا بودند. این تاریخ ابادان کردند. مردان ایرانی از وقت قدمی بودند. اگر دارید می خواهید، دارید کار با تاریخ شروع می کنید!

صحبتمان از وقت در شروع تاریخی می دهیم. این کار الصعب با تاریخ کشوری نخواهد بود. تاريخ ها خواهیم داد زیرا مهمی هستند. اگر کار با تاریخ ایرانی شروع خواهیم کرد روداد ها پیدا خواهیم کرد.

عنصر اول در اکلان کشور و دست قودرتشان است زیرا انها با نفوذ ها روی مردان بودند. انها اکلان ایرانی بودند و روداد ها انجا در جنگ ها بودند زیرا مردان با زور بودند. اکلان با زور بودند اما اندوه ها به مردان ایرانی دادند. جنگ ها در کشور بودند و جا های بسیری بعد جنگ ها در تاریخ امدند. از وقت در شروع تاریخ ایرانی خواهین شروع کرد زیرا ان وقت با اکلان مهمی بود.

کار با تاریخ ایرانی از وقت اکل اول خواهیم شروع کنیم. از ان وقت شروع خواهیم ابادان کرد اما چه سوال ها در باره داستان ها باید مطرح می کنیم؟ در باره تاریخ ایرانی خواهیم گفت، در باره ئست قدرت هم خواهیم گفت، در بتره روداد ها هم خواهیم گفت و بر باره اکلان هم خواهیم گفت.اینها برای ما اینجاست!

چهار چیز برای ما هستند و در باره انها خواهیم گفت! می دانیم که تاریخی از چهار عنصر شکل گرفتن بود.

داریم در باره ایران قذمی می گویم و این صحبت در باره جهانداری قدمی فارسی است. داریم شروع برای کار با مطرح ها و جهانداری می بینیم. این کار رویداد ها و تاریخ کشوری خواهد داد.

هر مرد یا زن می داند که کشوری در وقت قدمی کان داد و نام پادشاهان خواهیم داد زیرا در باره انها و رویداد ها خواهیم گفت. این صحبت در باره دست قدری هم خواهد بود.

This article was written by Duchanin Ilya.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Веб-сайт работает на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

%d такие блоггеры, как: