Persian history

در باره تاریخ ایرانی می توانیم گویم زیرا اهنگمان در کار با تاریخ است. اکنون می دانیم که وقتی در باستان شروع می کنیم. تاریخ ایرانی مهم است و امر ها در کشور بودند. یک چیز اکنون اینجا می توانیم نشان دهیم. تاریخ ایرانی مهمی است زیرا ان تاریخ اسیا است و اسیا مهمی در زمین است. شاید داریم اکنون می گویم که در باره هر جا از ان نخواهیم گفت. هم جا در اسیا با تاریخش است.

چرا در باره جا می خواهیم گویم؟ یک  افسان در باره مرد قدمی بعد بخشی اصلی خواهیم داد زیرا ان در باره زندگی در وقت قدمی خواهد گفت. اما قبل ان، در باره تاریخ می گویم و از قدمترین وقت در ایران شروع می کنیم گویم.

تاریخ در ایران از وقت باستان شروع کرد. در باره ان وقت می دانیم که مردان ایرانی به ان جا رفتند. اما چرا انها انجا رفتند؟ داستانمان از ان شروع کرد.

ابا تاریخ ایرانی قبل اکنون کار کردیم و داریم ان اینجا نمی دهیم زیرا می دانیم که کاری مهمی با ان نخواهیم داد. اما این اسطقس مهمی است اذا دارید با ان کار می کانید یا شما کار خواهید کرد.

سه زبان در ایران هستند، اما جه انها هستند و زیرا داریم انها انجا اکنون هستند؟ زبان اول فارسی است و زبان دوم داری است و سهم تاجیک است. اگر می خواهید، انها برای اجتهاذتان می توانند بودند. اما در باره زبان ها می گویم و انها مانند زبان ها برای مردان هستند. انها مهمی هستند و اگر با انها خواهید کار کرد، خواهید داد که انها زبان ها برای نوشتن می توانند هستند. با صداهای زبان ها کار می کنیم اما صدا ها بعد خواهند نشان داد.

با نوشتن اینجا کار می کنیم، اما می خواهیم گویم که هر زبان برای وقت و اهنگ ها است. اگر داریم در باره اکنون می گویم، داریم پیدا می کنیم که زبان ها در زمین خواهند بود زیرا انها برای مردان هستند. اگر در باره زبان قدمی خواهیم گفت. دارند پی بردن ها با زبان های مهمی اکنون نشان می دهند و در باره انها می توانیم گویم اما پی بردن ها در تاریخ زبان ها بودند و هر جا با زبانش بود. اما اگر روی زمین در اسیا می بینیم، پیدا می کنیم که جا ها با مردان توانستند بودند زیرا مردان در جا های بد زندگی نکردند. اما کجا بودند؟ در جا های خوب بودند. چرا انها ان زندگی دشتند؟

در کار ها بعد این خواهیم درس کرد و جا ها برای انها خواهیم پیدا کرد.

This article was written by Duchanin Ilya.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Веб-сайт работает на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

%d такие блоггеры, как: