History of Iran. Ancient time on Farsi.

چرا در باره وقت قدمی اکنون می توانیم بگویم؟ در باره تاریخ کشور نمی کویم اما این صحبت اکنون اسم و در باره تاریخ خواهیم گفت و خواهیم نوشت. اگردر باره ان تاریخ اکنون می دانیم این بخشی برای شما نیست. به بخشی در باره زبان های ایرانی خواهیم رفت. لن در باره ان ها عواهد نوشت.

این بخشی تاریخ می تواند بگود و ان با فکذ ها و لحظات مختلف نشان می دهد زیرا اطلاعات مهمی در باره ان تاریخ  است. می دانیم که تاریخی مهمی است اما چرا می گویم که کشوری با تاریخش برای ما خواهد بود؟

اگر در باره ایران مثل کشور با تاریخش می گویم، پیدا می کنیم که تاریخی طویل بود. ان از وقت 100000 سال شروع کرد زیرا مردان در در ان وقت شروع کرد ته نشین بشد.

سنگ ها با کار های ان مردان در جا های کشور پیدا کردند زیرا دانشمندان با ان ها کار کردند و کشف کردن اطلاعات در باره ان مردان بود. ان مرد های قدمی در جا ها قبل رودخانه ها زندگی کردند و ان ها در باره جا های دیگر فکر نکردند زیرا حاشیه رودخانه غذا توانستند بدادند.

در باره غذای مردان اکنون می توانیم بگویم که ان از گیاهان بود اما نمی دانیم که پخت و پزی ان جا بود! ان روند با کار های سخت برای ان مردان توانست بود و در باره ان می گویم که مردان قدم کار ها با غذا ها دانستند.

منطقه مرکزی مهمی با مردانش بود و ان ها با اسم «نئاندرتالان» بودند زیرا ان ها مردان قدمی بودند و در منطقه زاگرس هم بودند.

مردان قدمی مثل ما نبودند زیرا ان ها نزدیک میمون ها بودند. اما ان ها با پنبه نبودند. می دانیم که مردانی با زندگیشان با سی یا سی و پنج بودند و هر نسل بهتر از دیگران بودند و می توانیم بدهیم که ان ها تمدن جدید درست کردند.

مردان در باره کشورشان ندانند زیرا ان ها در جا های اشان زندگی کردند و دانشمندان یک شعاع زمینی پیدا کرد و دانند که مردان ان جا بودند. این شعاع «شعاع نئاندرتالان» نامیده شد. می دانیم که ان وقت قدمی بود اما در باره مکان های باستانی فکر ها داریم.. مردان قدمی در غارها زندگی کردند و ان ها چیز ها داشتند که ان جای بودند.

در باره چیز های قدمی و زندگی مردان بعد این کار خواهیم گفت.

This article was written by Duchanin Ilya.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Веб-сайт работает на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

%d такие блоггеры, как: