An history of Iran and Asia

می دانیم که تاریخی مهمی در ان کشور بود اما اگر می خواهیم پیدا می کنیم که تاریخ طویلی و خیر در ایران بود. با رسم و رسوم ها کار می کنیم زیرا ان ها خیر برای این کان هستند. می دانسم که هر جا خوب در ایران است زیرا جا ها با تاریخشان بودند. در باره آسیا می خواهیم بگویم زیرا تاریخ ایران و تاریخ آسیا بخشی ها زمین هستند و اگر می دانیم که یک جا مهم بود توانیم بگویم که تاریخی خوب ان جا بود زیرا ان جا با هر رویداد ها است.

ان کار در باره زبان ها در ان جا می گود. زبان های مهمی هیتند اما اگر در باره ان ها فقد می گویم این کار در باره تاریخ کشور ها نیست. فکر ها و اطلاعات می خواهیم بدهیم زیرا ان های مهمی برای ما هستند. اطلاعات در باره رسوم ها هم می دهد و اگر یک بخشی اطلاعات خوب برای کار با ان است با ان کار می کنیم و در باره ان می گویم. هر فکر از این کار در باره زمین در آسیا است زیرا اگر می دانیم که آسیا جا با تاریخش بود در باره زبان ها اش می توانیم بگویم.

زبان های اسیا ان جا هستند و می دانیم که اسیا از چينزلند به ایران هست. اگر می خواهیم می توانیم زبان ها درس خواهیم اما ان کار برای این کار نیست. در باره این ها می گویم اما یک کتاب یا یک دری نمی دهیم.

از زبان چینی ها شروغ می کنیم!

زبان چینی ها

در باره ان زبان می خواهیم بگویم زیرا ان اول در ازیاست. ان قدمی است و مردان با ان در چین زندگی می کنند. ان زبان از وقت باستانی است و ان مهمی ان جاست زیرا مردان چینی ها ان زبان استفاده می کنند. هر مرد ان جا می داند که زبانش سخت برای مردان دیگر است زیرا ان ها زندگی کامل می توانند درس کنند.

ان زبان با هرج ها و مرج من می نویسد و می دانیم که مردان ان زبان زندگی کامل درس می کنند. چه در باره ان ها می توانیم بگویم؟ عکس بعد این کلمات ان ها را می دهد.

می بینیم که هر نامه از این شش نامه ها با ان ها از زبان فارسی نزدیک نیست و می توانیم بگویم که ان ها عجیب هستند. اگر یک کتاب از چین می گیریم می توانیم ببینیم که ان ها نامه ها ان جا هستند!

نامه ها از هندی و فارسی خواهیم دید زیرا این مقاله به پایان اکنئن می رود و در باره زبان ها از اسیا در کار ها بعد این خواهیم گفت.

This article was written by Duchanin Ilya.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Веб-сайт работает на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

%d такие блоггеры, как: