Three languages in Persian

، تاجک و فارسی

این کار در باره سه زبان می گود، زیرا ان های مهمی هستند، و در کشور های رسمی هستند. در باره داری و تاجیک و فارسی خواهیم گفت. این ها در ازیا هستند و مردان این جا ان ها را استفاده می کنیم. هر زبان تاریخش طولانی دارد و در باره ان ها می دانیم، زیرا ان ها مهمی هستند.

از کلمات و عبارت ها شروع می کنیم، اما به قوانین دستور زبان خواهیم نرفت، زیرا اول به ما فکر در باره زبان ها خواهد داد و با فکر های زبان ها خواهیم رفت. می دانیم که هر زبان (تاجیک و فارسی و داری) با نوشتن هستند، اما ان از زبان فارسی می رود.

کار با نوشتن زبان کار نمی کند، اما با عبارات خواهد کرئ، زیرا اگر با ان ها خواهیم کار کرد، خواهیم دید که زبان های نزدیک هستند و کار با عبارت ها این جاست.

چرا عبارت ها عستد؟ می دانیم که هر زبان ات جا با صدا اش هستد، اما ان های نزدیک هستند و با ام ها نخوتهیم کار کرد.د. در کشور های زبان ها گوفتگو ها توسط این ها می توانیم بشنویم، اما اگر کلمات نمی دانیم، ان ها را نمی فهمیم. کلمات و جمله های مهمی هستند، زیرا نوشتن با انهای بسیار هستند و در باره ان ها اکنون کار می کنیم.

چه عبارت های اسن جا هستند؟ می دانیم که مردانی از جا به جای دیگر سفر می کنند و هر عبارت با معنای است. بعد این کلمات با عبارات مار می کنیم. عبارات و کلمات در فهرست است.

اماجه زبانی استفاده می کنیم؟ داری استفاده می کنیم، زیرا ان مهمی برای ماست. داری نوشتن داری، اما این نزدیک به فارسی است و تفاوت مهم بین زبان ها نیستد، و با رونویسی ها کار می کنیم.

داری  
Salaam سلام
Chi tor hasti? Chi hal dari? هلتون چطاره؟
Khob, tashakor. خوب تشکر
Nametan chist ? نامتون چیست؟
Naame ma _____ ast. نامم… .
Khoshaal Shodom az mulaqat e shuma. از ملاقات شما خوشبختم
Lotfaan لتفن

می بینیم که زبانی داری با تفاوت های کمی است و یا کلمات خواهیم کرد، اما ان در مقاله دیگر خواهد بود. در باره کار با ان ها خواهیم گفت و ان در مقاله بعد این خواهد بود.

داری نزدیک به فارسی است و با رونویسی های داری خواهیم کار کرد، زیرا اگر با نوشتن فارسی می نوشیم، ان ها نمی فهمیم. و رونویسی ها نی توانند کار کنند.

This article was written by Duchanin Ilia.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Веб-сайт работает на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

%d такие блоггеры, как: